Сайти влади

Міністерство культури України Міністерство культури і туризму м.Рівне Дубровицька районна адміністрація Дубровицька міська рада Дубровицька районна рада

СтатистикаКомунальний заклад "Дубровицький районний будинок культури" Дубровицької районної ради здає в оренду малі архітектурні форми (інформаційні щити розміром 3х6 м) по вул. Воробинській (біля автовокзалу) та вул. Миру (при вїзді в м. Дубровиця) для розміщення реклами.
За довідками звертатися: районний Будинок культури (вул. Макарівська, 2), тел. 2-00-86.

Вишиванка, моя вишиванка

В приміщенні РБК відбувся святковий захід «Вишиванка, моя вишиванка»: прошов міні парад з вишитими рушниками,  були представлені автентичні костюми сіл Дубровицького району. В холі РБК проходила виставка «Візерунки долі», яку представляли майстрині-вишивальниці Дубровицького району.  З великим задоволенням глядачі взяли участь у майстер-класі з народних танців.  Було цікаво спостерігати за учасниками гумористичного конкурсу «Чоловіче вишивання»,  в якому взяли участь три сміливці, які вишивали хрестиком.  Наприкінці заходу відбулися запальні  танці під веселу народну музику.