Сайти влади

Міністерство культури України Міністерство культури і туризму м.Рівне Дубровицька районна адміністрація Дубровицька міська рада Дубровицька районна рада

СтатистикаКомунальний заклад "Дубровицький районний будинок культури" Дубровицької районної ради здає в оренду малі архітектурні форми (інформаційні щити розміром 3х6 м) по вул. Воробинській (біля автовокзалу) та вул. Миру (при вїзді в м. Дубровиця) для розміщення реклами.
За довідками звертатися: районний Будинок культури (вул. Макарівська, 2), тел. 2-00-86.

Фестиваль "Таланти твої, Рівненщино!"

Метою проведення фестивалю є подальша підтримка та розвиток всіх видів жанрів аматорського мистецтва в сільській місцевості, виявлення творчих здібностей, зростання виконавської майстерності і підвищення художнього рівня сільських аматорів. У фестивалі можуть брати участь колективи та окремі виконавці незалежно від відомчого підпорядкування та віку учасників. Фестиваль проводиться у три етапи : I - районний,II - обласний та III - заключний етап, Гала-концерт в м.Рівне. Оглядова группа на чолі з начальником відділу культури і туризму Дубровицької райдержадміністрації Наталією Мозоль продовжить  виїзди згідно графіку по сільських  клубних закладах, щоб визначити кращих сільських аматорів, які достойно представлять Дубровиччину на обласному етапі фестивалю «Таланти твої, Рівненщино!».