Сайти влади

Міністерство культури України Міністерство культури і туризму м.Рівне Дубровицька районна адміністрація Дубровицька міська рада Дубровицька районна рада

СтатистикаКомунальний заклад "Дубровицький районний будинок культури" Дубровицької районної ради здає в оренду малі архітектурні форми (інформаційні щити розміром 3х6 м) по вул. Воробинській (біля автовокзалу) та вул. Миру (при вїзді в м. Дубровиця) для розміщення реклами.
За довідками звертатися: районний Будинок культури (вул. Макарівська, 2), тел. 2-00-86.

Армія - наш захист і наша гордість!

Низький уклін сім'ям, тих воїнів, життя яких забрала війна...". До вітань долучилися і міський голова Богдан Микульський та представник народного депутата України Віктора М'ялика. Від районної та місцевої влади, а також від нардепа військовослужбовці отримали відзнаки.  Хвилиною мовчання вшанували в присутні залі пам'ять воїнів-земляків та усіх хто загинув у російсько-українській війні захищаючи незалежність, суверенітет та свободу України. У святковій концертній програмі взяли участь кращі виконавці і творчі колективи відділу культури і туризму РДА, які дарували музичні вітання присутнім у залі воїнам та ветеранам АТО, ООС, військовослужбовцям райвійськкомату та усім хто прийшов на урочистості. В заході взяли участь матері загиблих воїнів нашого району.