Сайти влади

Міністерство культури України Міністерство культури і туризму м.Рівне Дубровицька районна адміністрація Дубровицька міська рада Дубровицька районна рада

СтатистикаКомунальний заклад "Дубровицький районний будинок культури" Дубровицької районної ради здає в оренду малі архітектурні форми (інформаційні щити розміром 3х6 м) по вул. Воробинській (біля автовокзалу) та вул. Миру (при вїзді в м. Дубровиця) для розміщення реклами.
За довідками звертатися: районний Будинок культури (вул. Макарівська, 2), тел. 2-00-86.

День незалежності України!

Найцінніше, що ми маємо, це наша Україна. Незалежність і цілісність якої, ми мусимо захищати і відстоювати завжди. Сьогодні ми відзначаємо 29 річницю відтоді, коли наша держава була проголошена незалежною і за ці роки ми багато пережили разом і довели всьому світові, що Україну не можливо поставити на коліна, бо в ній живе наполегливий волелюбний і непоборний народ. Нині на сході нашої країни досі точиться війна, і наші воїни воюють за нашу землю віддають життя аби зупинити війну, аби ми жили під мирним небом в незалежній і соборній Україні", - з такими словами до присутніх звернувся очільник району Олександр Гузич під час урочистостей.Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання усіх полеглих за незалежність та свободу українців.