Сайти влади

Міністерство культури України Міністерство культури і туризму м.Рівне Дубровицька районна адміністрація Дубровицька міська рада Дубровицька районна рада

СтатистикаКалинова моя Україно

Друк

З метою  примноження  та збереження народних традицій ,  пропагування народної творчост, і підвищення ефективності культосвітньої роботи  03 лютого 2013 року в районному будинку культури проведено  звітний концерт  Миляцького культурно -  дозвіллєвого комплексу.

Концерт розпочався з хореографічної  композиції, що радував глядача розмаїттям вишитих рушників. Колорит народних пісень  для глядачів представив народний аматорський фольклорний колектив Миляцького СБК керівник якого Тетяна Ярмошевич.  Приємні  хвилини  гумору  і сміху презентував глядачам Василь Якубович, учень Миляцької ЗОШ з гуморескою «Теща».   Бурхливі оплески отримали виконавці гумористичної сценки « Сусіди»,  Яна Кухарець та Андрій Кузін,    учасники драматичного гуртка  Миляцького СБК.  Любов до рідної землі передали у піснях окремі виконавці  Миляцького СКДК ,  це Наталія Савич,  Лариса Борсук, Яна Савич та Вікторія Савич. Всю концертну програму приємно вітали ведучі Наталія Ярмошевич та Володимир Савич.

Насамкінець концерту  виконуюча обов′язки начальника відділу освіти Стасюк Ніна Іванівна  та директор РБК Мала фей Володимир Миколайович подякували за змістовний концерт учасникам Миляцького культурно  -дозвілевого комплексу, та побажали всім їм  міцного здоров′я та довголіття, та вручили цінний подарунок на згадку.  Також приємно,  що цей концерт  відбувся за  підтримки  Миляцького сільського голови Різанович Валентини Максимівни.

Пісенна культура українського народу багатьма своїми джерельцями впадає в океан культури.  Пісня колискова, весільна, лірична супроводжує нас від народження до останньої межі. Вона ріднить нас  тремтливими своїми звуками, живе в душі кожної людини і, як вічне світло, осяває нам життя.