Сайти влади

Міністерство культури України Міністерство культури і туризму м.Рівне Дубровицька районна адміністрація Дубровицька міська рада Дубровицька районна рада

Статистика… Бо кохання - це життя!

Друк

Такі ж приємні відчуття переповнювали учасників романтичного конкурсу «На крилах кохання», що відбувся у День закоханих у районному Будинку культури. Позмагатися прийшли три пари: Ольга Вишневська та Роман Яцковець з міської ЗОШ №1, Оксана Боярин та Роман Куницький – міська ЗОШ №2, Мирослава Гурик та Дмитро Марковець – НВК «Ліцей-ЗОШ І-ІІ ст.».

Конкурсанти йшли до перемоги у п’ять етапів: «Любов з першого погляду» - тут пари показали, наскільки добре вони знають одне одного. Адже довелося вгадувати улюблену квітку й колір дівчини; марку машини, що до вподоби хлопцеві, та вид спорту, яким займається. Гучними оплесками підтримували конкурсантів уболівальники, що, звичайно ж, додавало їм неабиякої впевненості у боротьбі за найвищий титул – пара року.

Дуже щирим і емоційним було «Зізнання у коханні» хлопців: дівчатам присвячували вірші та власні пісні… Цікавим був конкурс «Ти без мене – не ти», де учасники за логікою поєднували імена відомих жінок та чоловіків у пари – Грей і Асоль, Татьяна і Онєгін, леді Діана та принц Чарльз…

Цікаво конкурсанти зображували й у художніх шедеврах своїх «половинок» - адже потрібно було намалювати портрет в гумористичному плані.

У заключному етапі конкурсу - «А ми удвох» - можна було спостерігати за тим, як вправно, майже в унісон, пари виконували різножанрові танці та пісні. А це свідчить про вдало створені романтичні пари.

Нелегко було зробити правильний вибір для журі. Адже усі три пари були достойні найвищого титулу. Проте, з невеликим відривом у балах, парою 2013 року стали Оксана Боярин та Роман Куницький; найартистичніша пара - Мирослава Гурик та Дмитро Марковець, найелегантнішою була пара Ольги Вишневської та Романа Яцковця.

Учасники отримали подарунки від районного Будинку культури, працівники якого й організували це чудове дійство. А для всіх присутніх линули зі сцени пісні у виконанні  методиста районного будинку культури Олексія Гладкого, вихованки НВК Наталії Голяки та інсценізація «Русалка і Мавка» (кер. Сергій Кот).